O nas, a raczej o mnie

projektant wnętrz Urszula Tomaszewska

Projektowanie wnętrz to moja życiowa pasja i zawód. Zajmuję się tym od 1993 roku. Wówczas, tak naprawdę, zawód architekta wnętrz był mało znany, szczególnie w Lublinie. 

Ja się chyba po prostu urodziłam z miłością do aranżacji wnętrz. Pamiętam  jak jako pięcioletnie dziecko projektowałam swój pokój i co najdziwniejsze do dzisiaj tamta wizja wydaje mi się realna i atrakcyjna. Od dziecka przestawiałam w pokoju meble i zmieniałam wystrój,  można by powiedzieć taka praktyka :-). Z wykształcenia jestem plastykiem oraz architektem wnętrz.

W swojej karierze zaprojektowałam setki mieszkań i domów. Każde z nich było inne. Wydawałoby się, ze po tylu latach już wszystko wiem. Jednak z czasem dowiaduję się ile jeszcze rzeczy nie wiem. Jestem głodna wiedzy i zafascynowana coraz większymi możliwościami stworzonymi dla projektantów wnętrz. Można śmiało powiedzieć ” Hulaj dusza…”

W wolnych chwilach rysuję suchą pastelą i uprawiam ogród różany. Czuję się bardzo szczęśliwa robiąc w życiu to co kocham. Ciągle nie mogę się nasycić.

                                                                                                               Architekt wnętrz, plastyk – Urszula Tomaszewska

 

Pasje mojego życia

Moje rysowanie

Salon
Aranżacja - architekt wnętrz Urszula Tomaszewska
zobacz inne pomysły

Mój decoupage

architekt wnętrz – Urszula Tomaszewska tel. 512548136