Opinie Klientów

Aranżacje wnętrz Lublin

Pani Aleksandra Smereczyńska wykonała projekt mojego salonu z aneksem. Efekt współpracy to dokładnie to czego oczekiwałam. Jestem bardzo zadowolona, Pani Ola to profesjonalistka, idealnie wstrzeliła się w nasze gusta. Polecam jak najbardziej.

 

Ewa i Paweł 10 lipca 2017

opinie o projektantach

Polecam projekty Pani Aleksandry Smereczyńskiej. To bardzo uzdolniona, rzetelna i profesjonalna projektantka wnętrz. Pani Ola wykonała dla mnie kompleksowy projekt  mieszkania wraz z wizualizacjami w Warszawie. Zawsze była terminowa i bardzo zaangażowana. Właściwie od pierwszego razu wstrzeliła się w moje upodobania. Dziękuję i z czystym sumieniem polecam Panią Aleksandrę z firmy "Dom Marzeń"

 

Wioletta G. - Warszawa 17 kwietnia 2017

opinie o projektantach wnętrz

Bardzo profesjonalne podejście do projektowania wnętrz. Pani Ola ma świetne wyczucie przestrzeni, koloru i stylu. Byliśmy zadowoleni ze współpracy na każdym etapie projektu. Projektantka potrafiła nas wysłuchać i stworzyć w oparciu o nasze marzenia i jej pomysły cudowne mieszkanie. Każdy się nim teraz zachwyca.

Dziękujemy i serdecznie polecamy

 

Łukasz i Ania 13 stycznia 2017

opinie o projektantach wnętrz

Profesjonalna obsługa. Gorąco polecam 🙂

Michał W. 21 marca 2016

pokój-dziecka

Do firmy "Dom Marzeń"a trafiłam z polecenia. Panie Urszula i Aleksandra mają  rewelacyjne pomysły. Projekty, jeden lepszy od drugiego, aż trudno wybrać.

Dla mnie najcenniejsze było dokładne wysłuchanie moich potrzeb oraz to, że projektantki zawsze odbierały telefon. To ogromne wsparcie w chwili rozterek. Polecam wszystkim, tak, jak i mi polecono tę firmę.

 

Magda S. Warszawa 14 kwietnia 2015

Opinie o projektantach wnętrz

Polecam aranżacje firmy Vena

Basia W. Lublin 16 marca 2013

opinie o projektantach wnętrz

Nasza kuchnia to rezultat doskonałej i owocnej współpracy z firmą "Dom Marzeń". Wszystkie nasze prośby i potrzeby zostały wysłuchane i uwzględnione w projekcie, a następnie doskonale zrealizowane. Na pewno wrócimy z kolejnymi zamówieniami.

 

Beata K. z Lublina 29 czerwca 2017

default image

Współpraca z firmą "Dom Marzeń" układała mi się pomyślnie.Firma dokonała aranżacji wnętrza mojego mieszkania, jak również meble w kuchni oraz dwie szafy pod zabudowę.Jest to firma godna polecenia.

Polecam

Justyna 15 maja 2013

opinie o projektantach

Współpracę z firmą Dom Marzeń oceniam znakomicie. Przemiła i sprawna realizacja projektów. Ponadto pomysły dopasowane indywidualnie do upodobań klienta. Serdecznie polecam :)"

Ola K 1 lipca 2016

Mała kuchnia w bloku

Profesjonalizm w każdym calu, tak mogę opisać współpracę z firmą "Dom Marzeń".

Zostałam zaskoczona pierwszym pytaniem „o jakiej kuchni marzę?”, drugie zaskoczenie to projekt, w którym rozpoznałam tylko okno mojej starej kuchni. Metamorfoza jaka miała miejsce w moim domu sprawiła, że każdy jest zdziwiony, że tak można zmienić małą i nieustawną kuchnię. Od tej pory wszystkie pogaduchy odbywają się w mojej pięknej kuchni. Wszystkim polecam spotkanie z architektem wnętrz, Panią Urszulą Tomaszewską, która potrafi sprawić, że można się na nowo zakochać we własnej kuchni.

Dorota S. - Lublin 20 lipca 2017

Gabinet aranżacja

Ola Smereczyńska wykonała dla mnie projekt wnętrz mojego domu jak również lokalu usługowego w którym mieszczą się gabinety kosmetyczne i powierzchnia biurowa. Jestem bardzo usatysfakcjonowana z naszej współpracy. Ola jest osobą, która potrafi słuchać,analizować i w 100% trafić w gust i oczekiwania klienta, ma ogromne poczucie estetyki, nie boi się nowatorskich rozwiązań, a przy tym dba o funkcjonalność wnętrz.

Olga - właścicielka salonu kosmetycznego 7 lutego 2017

dom-Warszawa

Bardzo milo wspominamy współpracę z firma Dom Marzeń. Ciekawe pomysły, miła współpraca zaowocowały pięknym wnętrzem.

 

Ż i M - Warszawa 11 marca 2017

projekt kawalerki

Wnętrze projektu i wykonania przez panią projektant Urszulę Tomaszewską, nie tylko jest estetyczne i funkcjonalne, ale wnosi niepowtarzalnego ducha.

Iwona K. 17 maja 2016

Opinie o projektantach wnętrz

Po długich poszukiwaniach, z polecenia koleżanki z pracy, trafiłam na firmę "Dom Marzeń".  Otrzymałam od Pani Oli Smereczyńskiej piękny projekt wnętrza. Jestem bardzo zadowolona.

 

Ada R. Warszawa 29 kwietnia 2016

opinie o architektach wnętrz

Współpraca z panią Urszulą Tomaszewską to prawdziwa przyjemność. Bardzo dużo cennych rad. Projektantka ma masę pomysłów i bardzo dużą wiedzę. Zaprojektowała wnętrze całego mieszkania i nadzorowała jego wykończenie. Jej świetne pomysły i profesjonalizm zaowocowały wspaniałą, funkcjonalną aranżacją wnętrza. Gorąco polecam pracownię projektową "Dom Marzeń" z Lublina.

Robert Z. Lublin 4 marca 2016

Opinie o projektantach wnętrz

Pani architekt wnętrz - Urszula Tomaszewska z zaangażowaniem wydobywa z wnętrza dusze, a z klienta uśmiech. Proces projektu to inspirujące doświadczenie, którego efekt pozostaje w domu na lata.

Kamila G 4 lutego 2015

Opinie o projektantach wnętrz

Do projektant Pani Urszuli Tomaszewskiej trafiłem z polecenia. W 2004 roku Pani architekt  projektowała wnętrza domu naszym znajomym. Potem, w 2006 roku, projektowała w moim domu rodzinnym. Ostatnio w 2010 zaprojektowała moje własne mieszkanie. Za każdym razem sprawdziła się w 100%. Polecam

Mariusz K. Lublin 4 października 2011

opinie o architektach wnętrz
Serdecznie polecam firmę Dom Marzeń z Lublina. Pani projektant Urszula Tomaszewska jest bystra i twórcza - mam pokój bardzo funkcjonalny, mieszczą się w nim obecnie cztery osoby 😉 my  z mężem i dwa maluchy, a przy tym pokój, mimo wszystko, wygląda elegancko.

Monika P 29 lipca 2014

opinie o "Dom Marzeń" Lublin

Profesjonalizm i wyczucie estetyki w projektowaniu i aranżacji wnętrza kuchennego sprawiło, że zakochaliśmy się w naszej nowej kuchni. Dzięki umiejętności dopasowania stylu i wyglądu do oczekiwań klienta, Pani Ula Tomaszewska potrafi zachwycić i usatysfakcjonować nawet najbardziej wybrednego klienta. Polecam serdecznie!

Elżbieta W 10 kwietnia 2017

Aranżacja gabinetu

projekt poddasza

Firma " Dom Marzeń" - to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętności dostosowywania się do potrzeb klienta. Doceniam jakość usług i uczciwość.

Agata Ł 10 czerwca 2017

opinie o projektantach wnętrz Lublin

Współpraca z Panią Ulą Tomaszewską przebiegła pozytywnie. Na początku poznawała nasze preferencje, a następnie opracowała własny projekt. Przestrzeń mojego mieszkania nabrała charakteru i wyrazistości. Po zatwierdzeniu przez Klienta przystępuje do realizacji. Dokładnie rozplanowane oświetlenie w pomieszczeniach nadaje niepowtarzalny klimat. W aranżacji wnętrz - styl pomieszczenia i pożądany efekt uzyskałam w 100%. Wszyscy są pod wrażeniem.

 

Agnieszka S 1 sierpnia 2017