Aranżacja kawalerki

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Mieszkanie dla singla

Aranżacja kawalerki nie zawsze jest łatwa. Zazwyczaj mają one trzydzieści kilka metrów kwadratowych. Na tej powierzchni należy zmieścić salon, kuchnię, łazienkę i sypialnię. Jednak dobrze zaprojektowana kawalerka bez trudu zmieści te funkcje. Czasami zamiast drzwi do sypialni można zastosować rolety. Zajmują mało miejsca i pozwalają na przesłonięcie strefy sypialnej w ciągu dnia.

Projektowanie mieszkania dla singla to prawdziwa przyjemność dla architekta wnętrz. Urządzając  kawalerkę warto mieć na względzie zarówno jej pakowność, jak również uniwersalność, bowiem  w pewnym momencie bycie singlem może się zmienić. Jest to, zazwyczaj, pierwsze mieszkanie. Inspiracji i pomysłów jest bardzo dużo, zarówno w czasopismach, jak i Internecie, więc z tym z reguły nie mamy problemów. Warto dobierać kolory we wnętrzu mając na uwadze niewielki metraż mieszkania. Dużo lepiej egzamin zdają jasne kolory, bowiem optycznie powiększają wnętrze. Ja jestem zwolenniczką urządzania kawalerek w jednym, spójnym stylu, dlatego, że sprawia to wrażenie porządku.  Jestem także za połączeniem salonu i kuchni. Takie zespolenia wizualnie zwiększa przestronność.

Architekt wnętrz – Urszula Tomaszewska

Call Now Button