Salon

Aranżacja salonu z jadalnią i kuchnią. Parter domu potraktowano jako wnętrze jednoprzestrzenne. Jedynie podzielono go na strefy. Taka aranżacja daje wrażenie ogromnej przestrzeni, ponieważ nie ma ścianek działowych.

aranżacja kawalerki - Vena Lublin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Salon - najmodniejsze style w aranżacji wnętrz

styl nowoczesny
Nowoczesny

Trend charakteryzują proste, geometryczne formy.  Minimalizm podkreślony jest poprzez chłodną kolorystyką wnętrz. Wnętrza sprawiają przestronne wrażenie dzięki użyciu niewielkiej ilości kolorów i form. Styl nowoczesny lubi kontrasty. Tkaniny gładkie lub w proste wzory. W nowoczesności nie może być zbyt wielu ozdób. Styl podkreślają abstrakcyjne obrazy. Świetnie także akcentują go duże okna bez firan. Niekiedy przybiera on wprost ascetyczny charakter.

Glamour

Przepych i połysk – to główne cechy stylu glamour. W tym dostojnym trendzie znajdziemy kryształowe żyrandole i połyskujące powierzchnie. Nie może w nim zabraknąć pikowanych kanap i foteli. Jednak styl ten nie musi być aż tak ozdobny. Nadamy nowoczesnemu wnetrzu charakter glamur, dodając tylko detale w tym charakterze. A co z kolorystyką? Głównymi kolorami są czerń i biel. Dodatkowo fiolety, turkus, rubinowa czerwień i szmaragdowa zieleń.

Skandynawski
aranżacja salonu w stylu skandynawskim

Styl skandynawski cechuje prostota i jasne kolory. Charakterystycznne dla trendu jest także przywiązanie do natury. Lekkie, drewniane komody, stoły i szafki pozbawione są ozdobników . Tutaj równiez króluje geometria. W aranżacjach spotkamy jasne drewno,  chromowaną stal i wysokiej klasy plastik. Styl skandynawski to biele, czernie i szarości uzupełnione akcentami butelkowej zieleni, chlodnego błękitu  lub ecru. Trend ten króluje na rynku.

Indriustialny
Aranżacja salonu w stylu indriustialnym

Trend wywodzi się z czasów, gdzie wnętrza starych fabryk adoptowano na mieszkania. Siłą rzeczy dużo tam starych metalowych przedmiotów, obdrapanej cegły i betonu. W kolorystyce dominują biele, szarości i czerń. W wyposażeniu wnętrz w stylu indriustialnym spotkamy obrotowe stołki, metalowe nogi stołów zrobione ze starych żelaznych kół lub płaskowników. Wszystko z założenia ma sprawiać surowy charakter i kojarzyć się z opuszczoną fabryką.

Dowiedz się więcej, zadzwoń

+48 512548136

architekt wnętrz od ponad 20 lat Urszula Tomaszewska zajmuje się aranżacją wnętrz

Call Now Button