Styl skandynawski

Slide 1 Heading
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Poprzedni
Następny
Jakie są te skandynawskie klimaty

To przede wszystkim prostota i minimalizm. Dominuje w nim biel ewentualnie królują jasne kolory. Fantastyczny styl dla niedużych i architektonicznie niedoświetlonych wnętrz, bowiem kolorystyka ta optycznie powiększa wnętrza.

Dla kogo taki styl?

Trend ten we wnętrzu jest dedykowany dla tych, którzy pragną odpoczynku i spokoju. Ten trend zarówno w kuchnia jak i salonie unika niepotrzebnych drobiazgów. Ponadto trend skandynawski odnosi się do natury, stąd częste wykończenia drewnem z reguły pomalowanym na biało. W stylu skandynawskim nie stosuje się zdobień, meble są frezów.

Zasada jest taka – proste, jasne, czyste czyste. Proste fronty mebli kuchennych i nieskomplikowana linia zabudowy podkreślają ascetyczny charakter. Taka kombinacja daje jasność i przejrzystość. Idealny trend do stosowania w małych kuchniach. Mile widziane długie, proste, często bez uchwytowe szuflady. Design ten zachwyca prostotą i harmonią. Przewodnia biel w połączeniu z szarymi akcentami nadają kuchni przestronności. Dobry dla zabieganych ludzi, którzy nie mają czasu na pracochłonne porządki. bezpieczny dla tych, którzy chcą mieć modnie, a nie czują się mocni w dobieraniu dodatków.  Ten minimalizm daje wrażenie porządku.

Projektant wnętrz Lublin – Vena – Urszula Tomaszewska

 
Call Now Button